חיפוש מונחים לפי ה-ABC:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

SAP

warning: Creating default object from empty value in /home/tnbddjo/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

מה זה SAP R/3?

SAP R/3 היא מערכת ה-ERP של חברת SAP בשם R/3. ראה הגדרה מלאה תחת המונח R/3.


מה זה SAP?

SAP נוסדה ב-1972 על ידי 5 עובדים של חברת IBM במנהיים, גרמניה.

השם המקורי של-SAP הינו Systems, Applications and Products. הרעיון המקורי היה לספק ללקוחות את היכולת לנהל בסיס נתונים מקיף לטווח רחב שליישומים. בהדרגה, היישומים הצטרפו לחבילת תוכנה מקיפה לניהול הארגון. קרא את ההמשך...


מה זה R/3?

R/3 זוהי מערכת יישומים עסקיים אינטגרטיביים מקיפה של חברת SAP הגרמנית מהמובילות בשוק העולמי. R/3 מחליפה את הגרסה מוקדמת R/2 שעדיין בשימוש. R/3 עושה שימוש במודל client/server ומספקת יכולות של אחסון, אחזור, ניתוח ועיבוד של הנתונים בארגון לצרכים של ניתוח פיננסי, ניהול הייצור, ניהול משאבי אנוש ותהליכים עסקיים נוספים. קרא את ההמשך...


מה זה ABAP Workbench?

ABAP Workbench זה קבוצה של תוכניות לפיתוח יישומים לניהול משאבי הארגון (Enterprise Resource Management – ERM) שרצים כחלק ממערכת R/3 של חברת SAP. הגרסה האחרונה של המערכת כוללת ABAP Objects שהיא שפה לתכנות מונחה עצמים (R/3 .(OOP יכולה להריץ גם תוכניות שנכתבו השפה המקורית ABAP/4.


מה זה ABAP Objects?

שפת תכנות שעושים בה שימוש במערכת R/3 של חברת SAP הגרמנית. שפה זו הינה חלק מ-ABAP Workbench שמאפשרת למפתחים ליצור ולהריץ יישומים שמבוססים אובייקטים. ABAP Objects כולל Virtual Machine שמריץ יישומים שנכתבו בשפת ABAP Objects. כמו שפות תכנות object-oriented אחרות גם ABAP Objects תומך בגישה של class objects, subclass inheritance ו-polymorphism.


מה זה ABAP?

שפת תכנות לפיתוח יישומים עבור מערכת SAP R/3. הגרסה האחרונה, ABAP Objects, הינה גרסת תכנות object-oriented. מערכת SAP תוכל להריץ יישומים שנכתבו ב- ABAP Objects וכן יישומים שנכתבו ב- ABAP/4 שהיא גרסה מוקדמת של שפת ABAP.

המעבר ל-object-oriented הושפע מדרישת הלקוחות של מערכת SAP. ABAP Objects עושה שימוש במודל inheritance יחיד ותמיכה מלאה בתכונות אובייקטים כמו encapsulation, polymorphism ו- persistence.


שלב תוכן